Audi A4
Avant 2.0 TFSI MHEV Design|Stoeleverwarming|Navi
Direct kopen, basisprijs: € 21.894,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.894,-
LEASEPRIJS: € 360,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.378,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 2.0 TFSI MHEV Design|Stoeleverwarming|Navi |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 mei 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 72.661 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 360,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.894,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TX-267-R |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Gewicht: | 1.465 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.095 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Aluminium delen exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Warmtewerend glas
- zonwerend glas
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor